Pomoc psychologa zwierzat


Idź do treści

o mnie

Usługi

Witam wszystkich odwiedzających,

Przyznaję, nie od razu zaczęłam zajmowac się zwierzętami. Potrzeba podniesienia wiedzy o zwierzetach, ich zachowaniu narastała stopniowo razem z kolejnym futrem lub pierzakiem, ktorym wypadło ze mną mieszkać.

Przyszedł czas, kiedy przestały mi wystarczać poradniki. Skonczyłam studia podyplomowe psychologii zwierząt, co tylko sprawiło, że głód wiedzy i fascynacja światem istniejącym równolegle obok naszego, ludzkiego wzrosły. Od tej chwili po zdobyciu kolejnych świadectw i certyfikatów pozostało mi już dokształcanie i codzienna praktyka. Mówiąc wprost: to zwierzęta sprawiły, że zmieniłam zawód, to ich miłości zawdzieczam wiedzę, z której mam nadzieję zechcecie skorzystać.

Poradnia "Stumilowy Las" ma pomoc porozumieć się zwierzakom i ludziom, tak by ich wspólne życie było radosne, godne jak w bajkowym lesie. Żyjemy w innych światach, równoległych, jednocześnie my ludzie i zwierzęta potrzebujemy siebie nawzajem, Niestety, największym problemem jest komunikacja. Dla kota zapach to już informacja, a dla nas - tego zapachu nawet może w ogóle nie być. Koty specjalnie dla nas nauczyły się więcej miauczeć. ot - uznały że człowiek najlepiej rozumie dźwięki i tego sposobu nalezy użyć by się z nami dogadać lub osiągnąć swój cel. Z nieporozumień obu światów rodzi się większość kłopotów we wspólnym bycie. Trzeba niekiedy dużo pracy, by osiągnąć porozumienie. Ale warto, warto spróbować, wtedy wspólne bycie stanie się pełne i piękne.


Iza Czarnecka

Jeśli masz pytania
napisz: i.czarnecka@psychologzwierzat.com.pl
lub zadzwoń: 723 15 11 15
Jeśli chcesz poznać moje zwierzęta zajrzyj
do mojego bloga:
Notatnik Sowy Pszemądrzałej

Aktualności | Usługi | Biblioteka | PTE | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego

www statystyka